Sale BOLIER ARISTON  RS 30/3 EU

BOLIER ARISTON RS 30/3 EU

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 13.990 Lekë

Çmimi special 11.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOLIER ARISTON RS 30/3 EU
Marka Ariston

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Materiale cilësore

Zgjedhja e materialeve është çelësi i jetëgjatësisë fantastike të serisë Andris, i pajisur më një element nxehjeje prej bakri siguron mbrojtjen nga gërryerja. Edhe pse me përmasa të vogla, bolieri nga Ariston është i aftë të ngrohë deri në 30 litra ujë.

Dizajn elegant

Seria Andris është dizenjuar me stil dhe elegancë nga profesionistët italianë. Ata i kanë tejkaluar të gjitha testet e pastërtisë dhe higjenës falë materialit cilësor prej bakri i cili siguron pastërtinë e ujit të ngohur nga bolieri.

Ruan temperaturën e ujit

Bolieri është në gjendje ta mbajë ujin e nxehtë për një kohë shumë të gjatë falë izolimit me densitet të lartë me material polyurethane i vendosur midis rezervuarit të ujit dhe pjesës së jashtme të bolierit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BO0071
Marka ARISTON
Kategoria Bolier
Lloji No
Permasat ne (cm) 45 x 50 x 41
Kapaciteti ne Litra 30
Materiali i brendshem Enamel
Paneli i kontrollit Mekanik
Sistem stakues No
Garancia normale 12
Ean Code 5414849554382

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni