BOLIER ARISTON VLS EVO 100 EU

Garancia: 12 muaj
49.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOLIER ARISTON VLS EVO 100 EU
Marka Ariston

Anëtarësohu

499 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Rezervuar i dyfishtë

Struktura e brendshme e re me dy rezervuarë termikisht të pavarur lejon një përzierje më të mirë të ujit të nxehtë dhe të ftohtë. Kjo strukturë ofron fleksibilitet të cikleve të ngrohjes dhe redukton kohën e pritjes për ngrohjen e ujit.

Treguesi i ngrohjes

Ky funksion zvogëlon kohën e pritjes për të përdorur dushin. Treguesi do të ndizet kur të arrihet ngrohja e 40 litrave ujë në temperaturën 40°C.

Funksioni Anti-Legionella

Mbajtja e ujit për disa ditë në rezervuar favorizon përhapjen e baktereve legionella. Nëse uji i ruajtur në bolier nuk arrin asnjëherë 65°C për 30 ditë radhazi, bolieri bën një cikël të plotë të ngrohjes në atë temperaturë për të pastruar ujin.

Funksioni ECO EVO

Në sajë të gjeneratës së fundit të programit automatik ECO EVO të mundësuar nga CoreTech, termostati i ri dhe i avancuar elektronik Ariston, manaxhon në mënyrë automatike temperaturën e ujit duke regjistruar temperaturat e preferuara të përdoruesve për sa i përket përdorimit të ujit dhe kohës. Në këtë mënyrë Andris Lux Eko garanton maksimumin e kursimit të energjisë.

Pozicionet instalimit

Instalim në pozicionin horizontal dhe vertikal, duke u përshtatur me hapësirat e shtëpisë tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BO0065
Marka ARISTON
Kategoria Bolier / Horizontal / Vertikal
Lloji No
Permasat ne (cm) 127.5 x 49 x 27
Kapaciteti ne Litra 100
Materiali i brendshem Titanium
Paneli i kontrollit Elektronik
Sistem stakues Po
Garancia normale 12
Ean Code 7900000143703

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni