Sale FRIGORIFER BEKO DNE 26000 EU2

FRIGORIFER BEKO DNE 26000 EU2

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 47.990 Lekë

Çmimi special 34.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER BEKO DNE 26000 EU2
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ventilatori ftohës

Falë ventilatorit, ajri i ftohtë do të shpërndahet në mënyrë të barabartë në frigoriferin tuaj, duke siguruar një performancë më të mirë të ftohjes.

Klasa e energjisë A

Klasa e energjisë A në produktet Beko eshte një garanci për kujdesin e mjedisit natyror dhe kursimit të të ardhurave të familjes.

Sistemi No Frost

No Frost eliminon formimin e akullit në ushqim dhe brenda pajisjes, që do të thotë se shkrirja nuk është më e nevojshme. Ky sistem gjithashtu siguron temperaturën e duhur për të ruajtur ushqimin më mirë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG0481
Marka BEKO
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I SIPERM
Kapaciteti total 219
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 170 / 49 Litra
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali GRI / INOKS
Tipi i vendosjes Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 54 x158 x 60
Materiali i rafteve Xham
Nderrimi i hapjes se deres PO
Paneli i kontrollit Manual
Opsione Ekstra JO
Klasi i energjise A
Mbrojtja e ushqimeve PO
Opsioni i pushimeve JO
Ndricimi i brendshem Drite
Ftohje e shpejte JO
Zona e freskise PO
Kompresori I thjeshte
Niveli i zhurmes (dBa) 41
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Ean Code 8690842356575
Gjeresia 54
Lartesia 158
Thellesia 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni