Sale LARESE THARES BEKO WDA 96143 H

LARESE THARES BEKO WDA 96143 H

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 91.990 Lekë

Çmimi special 84.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARES BEKO WDA 96143 H
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Wash & Wear®

Partneri zyrtar i ... ngjarjeve të minutës së fundit

Një takim në minutën e fundit, mbledhje ose të dyja bashkë... Ju doni të dukeni sa më mirë por nuk keni asgjë të pastër. Falë teknologjisë Wash & Wear® të Beko-s, mund të zgjidhni nga temperaturat 20°C - 30°C dhe të merrni deri në 1 kg rroba (5 këmisha) të lara dhe të thata plotësisht në më pak se një orë.

Motor Inverter ProSmart™

Partneri zyrtar i ... kursimtarëve të energjisë

Motori i larëses-tharëses është shumë efiçient, duke konsumuar më pak energji. Gjithasthu ai mban në nivele të ulëta edhe zhurmën. Falë ciklit të rrotullimit pa fërkime, larja juaj nuk do të shqetësojë askënd.

AquaWave®

Ju dhe këmisha juaj e preferuar keni kaluar shumë së bashku, dhe hedhja e saj në lavatriçe është gjithmonë një zgjedhje e vështirë. Me teknologjinë Beko AquaWave®, nuk ka nevojë të shqetësoheni. Ky model i projektuar i kazanit, me ndihmën e xhirove që kryen, lëviz butë lavatriçen tuaj , kështu që rrobat tuaja lëvizin pa probleme në kazan. Xhami AquaWave® në derë është gjithashtu i lakuar, duke lëvizur më lehtë rrobat, duke dhënë një efekt më të mirë përzierës dhe rritur performancën e larjes. Ju do të kurseni shumë energji. Ju dhe këmisha juaj e preferuar do të keni shumë më tepër netë për të kaluar.

Xpress Super Short ’14

Jeni dhe ju gjithashtu nga ata që kanë shumë deshirë për të blerë rroba të reja, sepse doni që të jeni në kohë me trendet e reja? Dëshironi gjithashtu t'i vishni direkt pas blerjes, por nuk doni t'i vishni me erën që mbajnë nga magazinat? Me ciklin e shkurtër prej 14 minutash larje, BEKO ju ofron një zgjdhje që të kurseni kohen tuaj të çmuar. Nga tani shqetësimet tuaja do të largohen dhe rrobat tuaja do të jenë të pastra në pak kohë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0562
Marka BEKO
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 6 Kg
Kapaciteti Lares 9 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes No
Numri i programeve te larjes 16
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges No
Teknologji larje JO
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje A
Performanca ne larje A
Permasat e deres No
Kendi i hapjes se deres No
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit ME RRIP TRANSMISIONI
Menyra e tharjes se rrobave No
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 55 / 70
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres Gri
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 62
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Ean Code 8690842865640
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 62

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni