Sale LARESE THARESE BEKO HTV8733XS0

LARESE THARESE BEKO HTV8733XS0

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 69.990 Lekë

Çmimi special 54.999 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE BEKO HTV8733XS0
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aquafusion ™

Kjo larëse-tharëse Beko ju ndihmon për të kursyer detergjentin, ujin dhe energjinë elektrike. Në lavatriçet tradicionale që nuk kanë sistem kursimi të detergjentit, gjatë larjes humbet rreth 25% i detergjentit. Me teknologjinë Aquafusion të zhvilluar posaçërisht, ju mund të kurseni deri në 5.5 kg detergjent në vit.

Wash & Wear®

Partneri zyrtar i ... ngjarjeve të minutës së fundit

Një takim në minutën e fundit, mbledhje ose të dyja bashkë... Ju doni të dukeni sa më mirë por nuk keni asgjë të pastër. Falë teknologjisë Wash & Wear® të Beko-s, mund të zgjidhni nga temperaturat 20°C - 30°C dhe të merrni deri në 1 kg rroba (5 këmisha) të lara dhe të thata plotësisht në më pak se një orë.

Motor Inverter ProSmart™

Partneri zyrtar i ... kursimtarëve të energjisë

Motori i larëses-tharëses është shumë efiçient, duke konsumuar më pak energji. Gjithasthu ai mban në nivele të ulëta edhe zhurmën. Falë ciklit të rrotullimit pa fërkime, larja juaj nuk do të shqetësojë askënd.

AquaWave®

Ju dhe këmisha juaj e preferuar keni kaluar shumë së bashku, dhe hedhja e saj në lavatriçe është gjithmonë një zgjedhje e vështirë. Me teknologjinë Beko AquaWave®, nuk ka nevojë të shqetësoheni. Ky model i projektuar i kazanit, me ndihmën e xhirove që kryen, lëviz butë lavatriçen tuaj , kështu që rrobat tuaja lëvizin pa probleme në kazan. Xhami AquaWave® në derë është gjithashtu i lakuar, duke lëvizur më lehtë rrobat, duke dhënë një efekt më të mirë përzierës dhe rritur performancën e larjes. Ju do të kurseni shumë energji. Ju dhe këmisha juaj e preferuar do të keni shumë më tepër netë për të kaluar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0717
Marka BEKO
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 5 Kg
Kapaciteti Lares 8 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes 5
Numri i programeve te larjes 11
Nderrim i hapjes se deres Jo
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje JO
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje B
Performanca ne larje A
Permasat e deres 34 cm
Kendi i hapjes se deres 165
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit INVERTER
Menyra e tharjes se rrobave ME KONDESIM
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 57 / 77 / 64
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E bardhe
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 55
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Ean Code 8690842067846
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 55

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni