LARESE THARESE BOS WDU28540EU

Garancia: 24 muaj
159.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE BOS WDU28540EU
Marka Bosch

Anëtarësohu

1599 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kurseni kohë dhe energji me rroba gjithmonë të pastra

Gjithkush dëshiron të kursejë energji gjatë larjes. Por shpejtësia ndonjëherë është më e rëndësishme. Sidomos kur e keni me nxitim. Falë VarioPerfect, të dyja opsionet janë të hapura. Thjesht zgjidhni funksionin SpeedPerfect ose EcoPerfect në menu dhe vendosni shumicën e programeve për operim më të shpejtë ose më efikas. Kjo do të reduktojë kohën e larjes deri në 65% ose konsumin e energjisë deri në 50%. Pa marrë parasysh se çfarë zgjidhni rezultatet e larjes do të jenë gjithmonë të njëjta: 100% të përsosura.

Antivibration Side Wall: Stabilitet më i madh dhe dridhje më e dobët

Dizajni i ri i mureve anësore nuk është vetëm interesant pasi sistemi ofron më shumë stabilitet dhe zvogëlon dridhjet. Izolimi i përmirësuar gjithashtu rregullon nivelet e zhurmës duke bërë që larëset Bosch të jenë shumë të qeta edhe gjatë centrifugimit.

EcoSilence Drive Motor

Motori EcoSilence ka një jetëgjatësi të madhe duke qenë gjithashtu i qetë dhe ekonomik.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV1009
Marka BOSCH
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 6 Kg
Kapaciteti Lares 10 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes 5
Numri i programeve te larjes 14
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje Me uje
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje No
Performanca ne larje A
Permasat e deres 32 cm
Kendi i hapjes se deres 130
Lloji i rezistences Inoks
Lloji i motorrit ECO SILENCE DRIVE
Menyra e tharjes se rrobave No
Menyra e larjes se rrobave Active Water
Niveli i zhurmes ne (dBa) 47 / 71
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E bardhe / zeze
Permasat neto(cm) 59.8 x 84.8 x 62
Garanci Shtese Komfort 5 - 12.990(GA0017)
Garancia normale 24
Ean Code 7900000187714
Gjeresia 59.8
Lartesia 84.8
Thellesia 62

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni