Sale LARESE THARESE EW7W4684W

LARESE THARESE EW7W4684W

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 89.990 Lekë

Çmimi special 79.999 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE EW7W4684W
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Programi SteamCare

Programi SteamCare me anë të avullit redukton rrudhat në rrobat tuaja dhe minimizon nevojën për t’i hekurosur, kështu që ato do të ruajnë formën dhe cilësinë e tyre për më shumë kohë. Për më tepër, sistemi FreshScent kombinon aromën me avullin për të rifreskuar pëlhurat në mes të larjes.

Më pak kohë, më shumë mirëmbajtje

SensiCare përshtat kohën e tharjes në përputhje me lagështinë e secilës ngarkesë. Kurseni kohë dhe energji pa kompromentuar kujdesin e rrobave.

Programi Non-Stop 60 Minute

Programi Non-Stop 60 Minute lan dhe than ngarkesa të vogla në vetëm një orë për një cikël jashtëzakonisht të shpejtë dhe efikas, kështu që rrobat tuaja mund të pastrohen lehtë dhe t’i keni gati kur t’ju duhen.

Komoditet në një cikël të vetëm

Programi Wash&Dry siguron kujdes për veshjet tuaja me shtypjen e vetme të një butoni. Zgjidhni ciklin e tharjes dhe pastroni gjithçka me një proces të efektshëm ose zgjidhni cikle të veçanta larje dhe tharje për kujdes fleksibël.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV1037
Marka ELECTROLUX
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 4 Kg
Kapaciteti Lares 8 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1600 rpm
Numri i programeve te tharjes No
Numri i programeve te larjes No
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges No
Teknologji larje No
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje A
Performanca ne larje A
Permasat e deres No
Kendi i hapjes se deres No
Lloji i rezistences No
Lloji i motorrit No
Menyra e tharjes se rrobave No
Menyra e larjes se rrobave No
Niveli i zhurmes ne (dBa) 51 / 76
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E bardhe
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 57
Garanci Shtese No
Garancia normale 24
Ean Code No
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 57

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni