Sale LARESE THARESE EWW1685SWD

LARESE THARESE EWW1685SWD

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 91.990 Lekë

Çmimi special 69.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE EWW1685SWD
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kujdesi për rrobat tuaja

Lani dhe thani në mënyrë të sigurtë veshjet tuaja të preferuara, falë programeve për të gjitha llojet e pëlhurave duke përfshirë pëlhurat e leshta dhe delikate.


Përcaktoni se si cikli do t’i përshtatet axhendës tuaj

Sigurohuni që larja e rrobave të përshtatet me axhenden tuaj. Me TimeManager, ju mund të rregulloni ciklin dhe rrobat tuaja do të jenë gati pikerisht kur ta vendosni ju.

Kujdesi më i mire për rrobat tuaja

Sistemi inteligjent OptiSense në këtë larëse-tharëse rregullon automatikisht ciklin e larjes sipas madhesisë së ngarkesës tuaj. Rrobat tuaja nuk do të lahen më shumë se sa duhet sepse rregullimet e kohës, ujit dhe ngarkesës janë përshtatur automatikisht me sasinë e rrobave tuaja.

Zbuloni avantazhet e avullit

Larëset profesionale përdorin avull për të rifreskuar fibrat e pëlhurave dhe për të hequr rrudhat prej tyre. Programi i avullit do t'ju lejojë të bëni të njëjtën gjë në shtëpi, duke eliminuar aromat e padëshiruara dhe duke e bërë hekurosjen më të lehtë.

Larje dhe tharje në 60 minuta

Programi 60 minuta për larje dhe tharje DualCare ™ është i përkryer për të larë kur jeni me nxitim. Rezultatet e shkëlqyera për një orë, kursejnë kohë dhe energji.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0896
Marka ELECTROLUX
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji No
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 4 Kg
Kapaciteti Lares 8 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1600 rpm
Numri i programeve te tharjes 3
Numri i programeve te larjes 6
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje No
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje A
Performanca ne larje A
Permasat e deres No
Kendi i hapjes se deres No
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit INVERTER
Menyra e tharjes se rrobave No
Menyra e larjes se rrobave No
Niveli i zhurmes ne (dBa) 51 / 76 / 59
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres Gri
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 53
Garanci Shtese Komfort 4 - 9.990 (GA0016)
Garancia normale 24
Ean Code 7332543453061
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 53

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni