Sale LARESE THARESE LG F2J7HM1W

LARESE THARESE LG F2J7HM1W

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 95.990 Lekë

Çmimi special 79.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE LG F2J7HM1W
Marka Lg

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shkarkimi i cikleve

Ju mund të shkarkoni programe të reja të larjes duke përdorur funksionin e zgjedhjes së ciklit, p.sh. për rroba të leshta, rroba foshnjesh ose për larje të ftohtë.

Smart Diagnosis ™

Smart Diagnosis ™ zgjidh pothuajse të gjitha problemet e vogla para se të bëhen më të mëdha.


Lani dhe thani në të njëjtën larëse-tharëse

Ruani hapësirën në shtëpinë tuaj dhe krijoni më shumë hapësirë për familjen tuaj. Larësja-tharësja e kombinuar LG do të thotë që ju nuk keni pse të bleni një tharëse tjetër. Merrni rrobat tuaja të pastra dhe të thata.

Pause & Add

"Pause & Add items" ju lejon të shtoni rroba për larje pa pasur nevojë të prisni derisa cikli të përfundojë. Thjesht shtypni ‘Pause’ dhe prisni që cikli të ndalet, dera do të hapet brenda rreth 3 sekondave. Pastaj shtoni artikujt tuaj jo vetëm çorape apo sende të vogla, por edhe rroba më të rënda dhe xhaketa.

6 Motion: një butësi e ngjashme me larjen me dorë

Teknologjia unike e LG, 6 Motion Direct Drive e lëviz kazanin e larjes në drejtime të shumëfishta, duke i dhënë pëlhurave kujdesin e duhur për të marrë rroba ultra të pastra.

Afatgjatë, më pak vibrime, më pak zhurmë

Motori ‘Direct Drive’ i lavatriçes është tepër i besueshëm dhe tepër i qetë duke e bërë një nga motorët më të mirë të lavatriçëve në treg.

Funksioni NFC

Me teknologjinë NFC, shkarkoni thjeshtë programet e përditësuara dhe të personalizuara sipas nevojave tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0924
Marka LG
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 4 Kg
Kapaciteti Lares 7 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1200 rpm
Numri i programeve te tharjes 14
Numri i programeve te larjes No
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik / Mekanik
Lloji i centrifuges No
Teknologji larje No
Klasa e energjise B
Performanca ne tharje No
Performanca ne larje No
Permasat e deres 60 cm
Kendi i hapjes se deres No
Lloji i rezistences No
Lloji i motorrit DIRECT DRIVE
Menyra e tharjes se rrobave No
Menyra e larjes se rrobave No
Niveli i zhurmes ne (dBa) No
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze / Gri
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 45
Garanci Shtese Komfort 4 - 9.990 (GA0016)
Garancia normale 24
Ean Code 8806084843319
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 45

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni