LARESE THARESE LG F4J6TG1W

Garancia: 24 muaj
97.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE LG F4J6TG1W
Marka Lg

Anëtarësohu

979 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Larja optimale e pëlhurave

Teknologjia unike e LG, 6 Motion Direct Drive e lëviz kazanin e larjes në drejtime të shumëfishta, duke i dhënë pëlhurave kujdesin e duhur për të marrë rroba ultra të pastra.

Më pak dridhje, më pak zhurmë

Motori lidhet direkt në kazan duke reduktuar pjesët mekanike, gjë që përmirëson performancën e larjes, zvogëlon zhurmën dhe dridhjet, rrit qëndrueshmërinë dhe ul konsumin e energjisë.

Zgjidhja universale

Një makinë larëse me një funksion të tharjes kursen hapësirë, duke mos pasur kështu nevojë të përdorni pajisje speciale për tharjen e rrobave.

Shtoni veshje

Nëse harroni të vendosni një veshje për t'u larë, thjesht shtypni butonin "Shto rroba" dhe shtoni çdo gjë që dëshironi, nga çorapët në xhaketa. Dera mund të hapet gjatë larjes në çdo program pothuajse menjëherë (brenda rreth 3 sekondave).

Teknologji e zgjuar me NFC

NFC Tag On ju lejon të shkarkoni në smartphone-in tuaj programe të reja për larësen, të tilla si programi për rroba të leshta, kujdesi për rrobat foshnjore ose për larje me ujë të ftohtë. Më pas prekni ikonën NFC për të instaluar programin në larësen tuaj. Deri në 20 programe larjeje janë në dispozicion dhe programet përditësohen çdo vit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0917
Marka LG
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 5 Kg
Kapaciteti Lares 8 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes No
Numri i programeve te larjes 14
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik / Mekanik
Lloji i centrifuges JO
Teknologji larje 6 Motion
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje JO
Performanca ne larje JO
Permasat e deres JO
Kendi i hapjes se deres JO
Lloji i rezistences JO
Lloji i motorrit DIRECT DRIVE
Menyra e tharjes se rrobave No
Menyra e larjes se rrobave 6 Motion
Niveli i zhurmes ne (dBa) JO
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) JO
Garanci Shtese Komfort 4 - 9.990 (GA0016)
Garancia normale 24
Ean Code 8806084837691
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 56

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni