LARESE THARESE LG F4J9JH2T

Garancia: 24 muaj
149.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE LG F4J9JH2T
Marka Lg

Anëtarësohu

1499 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shkarkoni Cikle Larjeje

Cycle Download lejon përdoruesit të shkarkojnë programe të reja larjeje si për rroba të leshta, rrobat e bebes ose për larje të ftohtë.

Steam Refresh

Freskojini rrobat tuaja shpejtë duke përdorur funksionin Steam Refresh. Ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe zhukjen e aromave brenda vetëm 20 minutave.

Smart Diagnosis™

Smart Diagnosis™ zgjidh pothuajse të gjitha problemet e vogla para se të bëhen më të mëdha

Steam Softener™

Steam Softener™ zbut pëlhurën duke përdorur ujë 100% të pastër dhe absolutisht asnjë kimikat, duke i mbajtur rrobat tuaja të buta.

Kontroll i zgjuar në distancë

Veproni ose monitoroni rrobat tuaja nga kudo, në çdo kohë. Gjithashtu mund të monitoroni konsumin e energjisë.


Lani dhe thani në të njëjtën larëse-tharëse

Ruani hapësirën në shtëpinë tuaj dhe krijoni më shumë hapësirë për familjen tuaj. Larësja-tharësja e kombinuar LG do të thotë që ju nuk keni pse të bleni një tharëse tjetër. Merrni rrobat tuaja të pastra dhe të thata.

Kurseni ujë, kurseni kohë me Eco Hybrid ™

Teknologjia Eco Hybrid ™ me efikasitetin e Energjisë A kursen ujë ose shkurton kohën e ciklit të tharjes. Ju mund të zgjidhni midis tharjes Eco ose tharjes normale.

99.9% i alergenëve eliminohet me True Steam™

Programi antialergjik eliminon alergenët, si pluhurin dhe qimet e kafshëve. Avulli depërton në fibra për pastrim më të thellë të alergenëve. Shpërberja dhe tretja i alergeneve bëhet në temperaturën optimale. Të gjithë alergenet eliminohen gjatë ciklit të shpëlarjes / centrifugimit.

Shtoni veshje

Keni harruar të vendosni disa rroba dhe lavatriçja ka filluar tashmë ciklin e larjes? Shtypni butonin "Pause" dhe pas vetëm 3 sekondave ju mund të hapni derën dhe të vendosni çdo veshje: jo vetëm çorape apo sende të vogla, por edhe xhaketa.

6 Motion: një butësi e ngjashme me larjen me dorë

Teknologjia unike e LG, 6 Motion Direct Drive e lëviz kazanin e larjes në drejtime të shumëfishta, duke i dhënë pëlhurave kujdesin e duhur për të marrë rroba ultra të pastra.

Afatgjatë, më pak vibrime, më pak zhurmë

Motori ‘Direct Drive’ i lavatriçes është tepër i besueshëm dhe tepër i qetë duke e bërë një nga motorët më të mirë të lavatriçëve në treg.

SmartThinQ™

Menaxhoni pajisjen tuaj në çdo kohë kudo, me teknologjinë SmartThinQ™. Mund të kontrolloni lavatriçen në distancë, të shkarkoni cikle të specializuara larjeje dhe të monitoroni sasinë e ujit dhe të energjisë elektrike të përdorur. Gjithçka në dorën tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0934
Marka LG
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 7 Kg
Kapaciteti Lares 10 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes 6
Numri i programeve te larjes 13
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik / Mekanik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje 6 Motion
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje No
Performanca ne larje A
Permasat e deres Standarte
Kendi i hapjes se deres JO
Lloji i rezistences No
Lloji i motorrit INVERTER DIRECT DRIVE
Menyra e tharjes se rrobave 6 MOTION
Menyra e larjes se rrobave 6 Motion
Niveli i zhurmes ne (dBa) 55 / 75
Ngjyra Gri
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 70.5 x 88.5 x 66
Garanci Shtese No
Garancia normale 24
Ean Code 8806087130409
Gjeresia 70.5
Lartesia 88.5
Thellesia 66

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni