LARESE THARESE LG FH695BDH6N

Garancia: 24 muaj
169.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE LG FH695BDH6N
Marka Lg

Anëtarësohu

1699 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Teknologjia Eco Hyrid

Makina larëse-tharëse LG, në sajë të kapacitetit të saj të madh, është në gjendje të laj 12 kg dhe të thaj 8kg në një cikël të vazhdueshëm vetëm në një pajisje. Teknologjia Eco Hyrid e LG, gjatë fazës së tharjes, pakëson konsumimin e ujit dhe kondensimit duke përdorur vetëm ajrin. Kjo redukton konsumin e ujit dhe rrit kursimet.

Teknologjia True Steam™

Teknologjia 3 në 1 True Steam™: Allergy Care heq 99.9% të baktereve nga rrobat. Steam Refresh rifreskon rrobat tuaja për vetëm 20 minuta. Steam Softener™ përdor vetëm avull pa përdorur kimikate. Ideal për fëmijët dhe individët me lëkurë të ndjeshme.

6 Motion Direct Drive

Falë 6 Motion Direct Drive, kazani lëviz në 6 drejtime të ndryshme sipas programit të zgjedhur të larjes, duke garantuar rezultate të përsosura të pastrimit, sikur i lani me dorë. Në sajë të teknologjisë Inverter Direct Drive të LG, motori është i lidhur direkt me kazanin. Kjo siguron performancë të lartë dhe një reduktim të zhurmës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0818
Marka LG
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 8 Kg
Kapaciteti Lares 12 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1600 rpm
Numri i programeve te tharjes 3
Numri i programeve te larjes 14
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje 6 Motion
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje A
Performanca ne larje A
Permasat e deres JO
Kendi i hapjes se deres JO
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit INVERTER DIRECT DRIVE
Menyra e tharjes se rrobave ME KONDESIM
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 54 / 75
Ngjyra Gri
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 60 x 84.2 x 64
Garanci Shtese Komfort 6 - 17.990 (GA0018)
Garancia normale 24
Ean Code 8806087730395
Gjeresia 60
Lartesia 84.2
Thellesia 64

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni