Sale LARESE THARESE SAM WD80M4A43JW

LARESE THARESE SAM WD80M4A43JW

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 89.990 Lekë

Çmimi special 74.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE SAM WD80M4A43JW
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kurseni energji me larjen në temperaturë të ulët

Teknologjia Eco Bubble™ përzien ajrin, ujin dhe detergjentin duke krijuar flluska të cilat depërtojnë shpejt në rroba duke larguar lehtësisht papastërtitë edhe me ujë të ftohtë, ndërkohë që mbron materialet dhe kursen energji.

Performancë e qetë dhe e besueshme

Një motor Dixhital Inverter ofron performancë afatgjatë dhe të besueshme. Më pak zhurmë, më pak dridhje dhe konsumon më pak energji se një motor konvencional.

Teknologjia Air Wash

Teknologjia Air Wash heq aromat dhe higjienizon rrobat, në mënyrë që ato të kenë aromë të freskët. Duke përdorur vetëm ajër të ngrohtë, aromat e pakëndshme largohen dhe bakteret eliminohen pa përdorur ujë, detergjent dhe lëndë të tjera kimike.

Heqja intensive e njollave

Me një prekje të vetme të butonit teknologjia Bubble Soak ndihmon në largimin e njollave të vështira pavarësisht nga lloji i rrobave. Rrobat zhyten mirë në flluska, duke bërë që njollat të zbuten dhe të hiqen.

Funksioni StayClean

Thuajini lamtumirë ditëve kur shpërdorohej detergjenti dhe ju duhej të pastronit vendin ku hidhnit ilaçin. Transferimi efiçient i detergjentit siguron që rrobat tuaja të lahen më mirë. Mbetjet e detergjentit largohen falë ujit me presion drejt kazanit të larjes.

Lani dhe thani në 59 minuta

Pastroni një sasi të vogël rrobash me pak njolla dhe bëhuni gati për t'i veshur me ciklin e shpejtë të larjes dhe tharjes në 59 minuta. Laresja-tharësja Samsung në më pak se një orë, do të lajë, shtrydhi dhe thajë rrobat tuaja në mënyrë të përkryer, duke kursyer kohë dhe energji.

Dizajn elegant

Dera transparente Crystal Gloss ofron një shikim elegant që përshtatet në mënyrë të përkryer në shtëpinë tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0933
Marka SAMSUNG
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 4.5 Kg
Kapaciteti Lares 8 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes 2
Numri i programeve te larjes 10
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik / Manual
Lloji i centrifuges JO
Teknologji larje Eco Bubble / Uje
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje A
Performanca ne larje A
Permasat e deres Standarte
Kendi i hapjes se deres JO
Lloji i rezistences QERAMIKE
Lloji i motorrit DIXHITAL INVERTER
Menyra e tharjes se rrobave STANDARTE
Menyra e larjes se rrobave Eco Bubble
Niveli i zhurmes ne (dBa) 54 / 73 / 62
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 60
Garanci Shtese Komfort 3 - 7.990 (GA0015)
Garancia normale 24
Ean Code 8806088687568
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni