LARESE THARESE WD90J6A10AW/LE

Garancia: 24 muaj
99.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LARESE THARESE WD90J6A10AW/LE
Marka Samsung

Anëtarësohu

999 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kurseni energji me larjen në temperaturë të ulët

Teknologjia Eco Bubble™ përzien ajrin, ujin dhe detergjentin duke krijuar flluska të cilat depërtojnë shpejt në rroba duke larguar lehtësisht papastërtitë edhe me ujë të ftohtë, ndërkohë që mbron materialet dhe kursen energji.

Përfundoni larjen në më pak se një orë

Larësja-tharësja e re e Samsung mund ta përfundojë larjen tuaj në vetëm 59 minuta. Ajo përdor teknologjinë Speed Spray për t’i shpëlarë rrobat tuaja me më shumë fuqi dhe përshpejton shpejtësinë e centrifugimit për të përfunduar larjen në vetëm 59 minuta.

Teknologjia Air Wash

Teknologjia Air Wash heq aromat dhe higjienizon rrobat, në mënyrë që ato të kenë aromë të freskët. Duke përdorur vetëm ajër të ngrohtë, aromat e pakëndshme largohen dhe bakteret eliminohen pa përdorur ujë, detergjent dhe lëndë të tjera kimike.

Heqja intensive e njollave

Me një prekje të vetme të butonit teknologjia Bubble Soak ndihmon në largimin e njollave të vështira pavarësisht nga lloji i rrobave. Rrobat zhyten mirë në flluska, duke bërë që njollat të zbuten dhe të hiqen.

Performancë e qetë dhe e besueshme

Një motor Dixhital Inverter ofron performancë afatgjatë dhe të besueshme. Më pak zhurmë, më pak dridhje dhe konsumon më pak energji se një motor konvencional.

Zgjidhja në duart tuaja

Sistemi Automatik Smart Check i monitorimit të gabimeve zbulon dhe diagnostikon problemet në faza të hershme. Me përdorimin e një aplikacioni në smartphone ai ofron zgjidhje të lehta të problemeve duke ju shpëtuar nga thirrjet e panevojshme të teknikut.

Pastrimi i kazanit pa kimikate

Teknologjia Eco Drum Clean e mban kazanin e larëses-tharëses tuaj të pastër pa përdorur kimikate të ashpra. Madje mund t'ju njoftojë automatikisht kur ka nevojë për pastrim.

Kurseni kohë me ngarkesat më të vogla

Programi Quick Wash është zgjidhja e përkryer për stilin tuaj të ngarkuar të jetesës, duke pastruar me shpejtësi dhe efikasitet rrobat më pak të ndotura, në mënyrë që ju të keni më shumë kohë për veten tuaj.

Kujdeset për rrobat tuaja

Dizajni i valëzuar i kazanit me skaje në formë diamanti tregon shumë kujdes ndaj rrobave tuaja. Gjithashtu hapësirat e vogla nga ku kalon uji nuk lejojnë që pëlhurat të kapen dhe të dëmtohen.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0932
Marka SAMSUNG
Kategoria LARESE / THARESE
Lloji LARESE THARESE
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares 6 Kg
Kapaciteti Lares 9 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1400 rpm
Numri i programeve te tharjes 2
Numri i programeve te larjes 13
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik / Manual
Lloji i centrifuges JO
Teknologji larje Eco Bubble / Uje
Klasa e energjise A
Performanca ne tharje A
Performanca ne larje A
Permasat e deres Standarte
Kendi i hapjes se deres JO
Lloji i rezistences QERAMIKE
Lloji i motorrit DIXHITAL INVERTER
Menyra e tharjes se rrobave STANDARTE
Menyra e larjes se rrobave Eco Bubble
Niveli i zhurmes ne (dBa) 54 / 73 / 62
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 60 x 85 x 65
Garanci Shtese Komfort 4 - 9.990 (GA0016)
Garancia normale 24
Ean Code 8806088342627
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 65

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni