Sale MIKROVALE BEKO MOC20100S

MIKROVALE BEKO MOC20100S

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 9.490 Lekë

Çmimi special 7.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE BEKO MOC20100S
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontroll i lehtë

Të kontrollosh kohën e përgatitjes së çdo vakti ështe më e thjeshtë falë opsioneve të thjeshta në perdorim dhe plotë stil.

Kohëmatës

Mikrovala Beko është e thjeshtë për tu perdorur falë komandave miqësore në përdorim. Është e thjeshtë të gjeni programin e duhur të përshtatshëm me ushqimin që po gatuani. Gjithashtu ka kohëmatës me opsionin 30 minuta të numërimit mbrapsht.

Madhësi Kompakte

Duke zënë më pak hapësire në kuzhinë , përmasat kompakte që ka ju lejon ta vendosni mikrovalën kudo dëshironi duke pasur gjithmonë të sigurt kapacitetin prej 20 L për gatim.

Nivelet e rregullueshme të fuqisë

Opsionet e gatimit për ju janë të pafundme. Nga gatimi i mishit të grirë për salcën bolonjese, deri të shkrirja e çokollatës për akullore, ka një nivel të mikrovalës për çdo gatim tuajin.

Funksioni i shkrirjes

Kjo mirkovalë Beko ka një funksion për shkrirjen i cili është shumë i dobishem për sa i përket gatimit. Ushqimet e ftohta i nxeh shpejtë dhe në mënyrë higjenike,vakti juaj i ngrirë do të ngrohet në mënyrë që ta keni gati për të përgatitur darkën për familjen.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0323
Marka BEKO
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Mekanik
Kapaciteti (L) 20
Madhesia e pjates (cm) 24.5
Nivelet e fuqise 6
Fuqia e mikrovales (Watt) 700
Fuqia e griles (Watt) Jo
Koha maksimale e gatimit (min) 30
Ngjyra Gri
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 45.2 x 26.2 x 32.5
Garancia normale 12
Ean Code 8690842036651

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni