Sale MIKROVALE  BOSCH  HMT72M450

MIKROVALE BOSCH HMT72M450

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 14.990 Lekë

Çmimi special 10.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE BOSCH HMT72M450
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn kompakt

Vendoseni ku të doni në kuzhinë mikrovalën dhe filloni të përgatisni ushqimet tuaja, të shkrini apo ringrohni ushqimet e gatuara më parë.

Përdorim praktik

Dera hapet shumë kollaj për më shumë prakticitet në kuzhinë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0094
Marka BOSCH
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Mekanik
Kapaciteti (L) 17
Madhesia e pjates (cm) 24.5
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 800
Fuqia e griles (Watt) No
Koha maksimale e gatimit (min) 60
Ngjyra Gri
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 46.2 x 32 x 29
Garancia normale 12
Ean Code 4242002418988

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni