Sale MIKROVALE FUEGO MMW50C WHITE

MIKROVALE FUEGO MMW50C WHITE

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 5.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE FUEGO MMW50C WHITE
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ngrohni ushqimet në mënyrë perfekte

Kjo mikrovalë Fuego me pesë nivele ngrohje është ideale për ngrohjen e ushqimeve tuaja në pak çaste. Mikrovala mund të gatuaj ushqime deri në 30 minuta dhe ka kapacitet mbajtës deri ne 20 litra.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0331
Marka FUEGO
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Mekanik
Kapaciteti (L) 20
Madhesia e pjates (cm) JO
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 700 Watt
Fuqia e griles (Watt) Jo
Koha maksimale e gatimit (min) 30
Ngjyra E bardhe
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 46 x 26.5 x 33
Garancia normale 12
Ean Code 7900000141549

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni