Sale MIKROVALE LG MH6336GIB

MIKROVALE LG MH6336GIB

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 17.990 Lekë

Çmimi special 14.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE LG MH6336GIB
Marka Lg

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Smart Inverter

Teknologjia Smart Inverter e LG-së siguron energji për të nxehur dhe shkrirë një gamë të gjerë ushqimesh më shpejt se kurrë. Falë kontrollit të saktë të temperaturës, mund të gatuani një shumëllojshmëri pjatash që më parë nuk ishit në gjendje t'i përgatisnit.

Ngrohje uniforme

Ngroheni çdo ushqim në një temperaturë uniforme për një eksperiencë më të kënaqshme dhe më të shijshme.

Shkrirje uniforme

Duke vendosur temperaturën e duhur, mishi mund të shkrihet në mënyrën më të përkryer që keni përjetuar ndonjëherë.

Gatim i shpejtë

Zvogëloni kohën e gatimit për çdo enë me fuqinë deri në 1200W të mikrovalës tuaj.

Funksioni i gatimit të shpejtë

Tashmë vetëm me një pajisje, ju mund të skuqni ushqimet ose thjesht t'i ngrohni ato. Gjithashtu teknologjia NeoChef™ mund të fermentojë kosin në shtëpi.

Ofron qendrueshmëri

NeoChef™ mund të përshtatet me nivelet e tensionit, që do të thotë që gjithmonë do të merrni performancë optimale edhe në zonat me tension të ulët.

Pjekje e përsosur

Mikrovala mundëson pjekje uniforme të ushqimeve tuaja, pa pasur nevojë të ndizni sobën e gatimit.

EasyClean™ heq 99.99% të baktereve

Shtresa e brendshme anti bakteriale EasyClean™ siguron pastrim të lehtë dhe të përshtatshëm të mikrovalës, pasi ajo mund të pastrohet lehtësisht vetëm me një leckë. Gjithashtu shtresa EasyClean™ parandalon 99.99% të baktereve që të ngjiten mbi sipërfaqe.

Llampat LED

Llampat e brendshme LED janë 3 herë më të ndritshme dhe më efiçiente në energji sesa dritat konvencionale, duke ju lejuar të kontrolloni lehtësisht gjendjen e ushqimit tuaj pa hapur mikrovalën.

Madhësi kompakte, më shumë kapacitet

Gjenerata e re e mikrovalës NeoChef ™ është më kompakte se modelet e saj të mëparshme dhe ofron një hapësirë gatimi shumë më të madhe. Falë madhësisë së saj kompakte, mikrovala gjithashtu përshtatet në kuzhina më të vogla.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0367
Marka LG
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Elektronik me prekje
Kapaciteti (L) 23
Madhesia e pjates (cm) 29.2
Nivelet e fuqise 5 nivele
Fuqia e mikrovales (Watt) 900 Watt
Fuqia e griles (Watt) 1150 W
Koha maksimale e gatimit (min) No
Ngjyra E zeze
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 47.6 x 27.2 x 38.7
Garancia normale 12
Ean Code 7900000194200

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni