MIKROVALE SAMSUNG GE71A/BOL

Garancia: 12 muaj
13.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MIKROVALE SAMSUNG GE71A/BOL
Marka Samsung

Detaje

Funksioni Rapid Defrost shkrin sa hap e mbyll sytë

Shkrirja jo vetëm që ju harxhon kohën, por shumë shpesh përfundoni me një ushqim që është i shkrirë në disa vende dhe i ngrirë në disa të tjera. Por funksioni Rapid Defrost i Samsung ju lejon t'i shkrini ushqimet shpejtë dhe në mënyrë uniforme.

E përshtatshme për çdo hapësirë kuzhine

Dizajni kompakt përshtatet në mënyrë të përkryer edhe në hapësirat më të vogla.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0220
Marka SAMSUNG
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Mekanik
Kapaciteti (L) 20
Madhesia e pjates (cm) 27
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 750
Fuqia e griles (Watt) 1150
Koha maksimale e gatimit (min) 60
Ngjyra E bardhe
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) JO
Garancia normale 12
Ean Code 8806071687148

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni