MIKROVALE SAMSUNG ME73A/BOL

Garancia: 12 muaj
13.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MIKROVALE SAMSUNG ME73A/BOL
Marka Samsung

Detaje

Bllokues për sigurinë e fëmijëve

Furrat e Samsung janë të pajisura me bllokues të veçantë sigurie për fëmijët për t'i mbajtur duart e tyre të vogla larg rreziqeve.


Pamja e përkryer në çdo kuzhinë

Dizajni kompakt përshtatet në mënyrë të përkryer edhe në hapësirat më të vogla.

Kurseni energji

Kurseni deri në 40% energji në gjendjen e gatishmërisë me butonin Eco. Thjesht shtypeni dhe nuk do të kurseni vetëm para në faturën e energjisë, por do të kujdeseni edhe për mjedisin.

Funksioni Rapid Defrost shkrin sa hap e mbyll sytë

Shkrirja jo vetëm që ju harxhon kohën, por shumë shpesh përfundoni me një ushqim që është i shkrirë në disa vende dhe i ngrirë në disa të tjera. Por funksioni Rapid Defrost i Samsung ju lejon t'i shkrini ushqimet shpejtë dhe në mënyrë uniforme.

Pastrim i lehtë

Mos harroni asnjë njollë gjatë pastrimit. Me kënde të rrumbullakosura, fshirja e pjesës së brendshme të mikrovalës asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë se tani.

Sistemi Triple Distribution

Sistemi inovativ Triple Distribution nga Samsung bën të mundur që gjithçka, nga pica deri te qumështi i ngrohtë, të dalin të përgatitura në mënyrë të përkryer dhe të shijshme çdo herë, falë tre pikave të shpërndarjes së nxehtësisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0234
Marka SAMSUNG
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 20
Madhesia e pjates (cm) 23
Nivelet e fuqise 6
Fuqia e mikrovales (Watt) 800
Fuqia e griles (Watt) No
Koha maksimale e gatimit (min) 60
Ngjyra E bardhe
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 48.9 x 27.5 x 32
Garancia normale 12
Ean Code 8806071687124

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni