Sale MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS/

MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS/

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 18.990 Lekë

Çmimi special 15.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS/
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Gatim i thjeshtëzuar me përbërës të freskët

Zëvendësoni ushqimet e gatshme që janë vetëm për ngrohje me ushqime të shëndetshme falë mikrovalës Samsung. Me 20 regjime gatimi të paracaktuara, mund të përgatisni ushqime të freskëta brenda pak minutash.

Zbukuroni pamjen e kuzhinës suaj

Zbukuroni pamjen e kuzhinës suaj me mikrovalën elegante e cila ka një xham të zi të përparmë të vendosur në një trup ngjyrë gri që kombinohet me dorezën, një ekran me shkronja blu kristal, si dhe një panel kontrolli me detaje ngjyrë argjendi.

Material qeramik

Mikrovala përmban një pjesë të brendshme qeramike të lëmuar që është e lehtë për t'u pastruar, nuk gërvishtet dhe nuk e humb ngjyrën me kalimin e kohës. Hapësira e brendshme anti-bakteriale dhe rezistente ndaj gërvishtjeve është krijuar për të ofruar jetëgjatësi.

Kurseni energji me modalitetin ECO

Kurseni deri në 40% energji në gjendjen e gatishmërisë me butonin Eco. Thjesht shtypeni dhe nuk do të kurseni vetëm para në faturën e energjisë, por do të kujdeseni edhe për mjedisin.

Sistemi Triple Distribution

Sistemi inovativ Triple Distribution nga Samsung bën të mundur që gjithçka, nga pica deri te qumështi i ngrohtë, të dalin të përgatitura në mënyrë të përkryer dhe të shijshme çdo herë, falë tre pikave të shpërndarjes së nxehtësisë.

Shijoni recetat e preferuara tradicionale

Zgjidhni nga një shumëllojshmëri recetash të programuara paraprakisht në mikrovalën Samsung me një prekje të thjeshtë të butonit dhe provoni shijet fantastike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0255
Marka SAMSUNG
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 23
Madhesia e pjates (cm) 25
Nivelet e fuqise 6
Fuqia e mikrovales (Watt) 800
Fuqia e griles (Watt) 1100
Koha maksimale e gatimit (min) 60
Ngjyra E zeze / Gri
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 55.8 x 34.2 x 48.7
Garancia normale 12
Ean Code 8806085600188

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni