SOBE BEKO FSE67300GW

Garancia: 60 muaj
44.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOBE BEKO FSE67300GW
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sipërfaqe qeramike

Kjo sobë në pjesën e sipërme ka një xham të sheshtë qeramik me katër vatra.

Kapacitet 65 litra

Furra e kësaj sobe ka kapacitet prej 65 litra me tre aksesor të brendshëm, një skarë dhe dy tava pjekëse. Dera e sobës është e përbërë nga një xham i plotë për pastrim të lehtë.

Efiçienca e energjisë A

Produktet Beko që kanë klasën e energjisë A jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mbrojten e mjedisit natyror.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SO0206
Kategoria Sobe
Marka BEKO
Menyra e pjekjes Standarte
Numri i programeve te gatimit 6
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Me celesa
Ekran LCD PO
Vetepastrim No
Numri i plitkave me korent 4
Numri i plitkave me gaz JO
Materiali / Ngjyra E bardhe
Centil per gazin JO
Valvule e sigurise per gazin JO
Klasa e energjise A
Permasat 60 x 85 x 60
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842065682
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni