SOBE BEKO FSM67320GXS

Garancia: 60 muaj
57.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOBE BEKO FSM67320GXS
Marka Beko

Anëtarësohu

579 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sipërfaqe qeramike

Kjo sobë në pjesën e sipërme ka një xham të sheshtë qeramik me katër vatra të vendosura në trupin tërheqës prej inoksi.

Furra e pjekjes

Kjo sobë ofron 8 programe të ndryshme gatimi për rezultate të shijshme çdo herë. Me dritën e brendshme kontrolloni vazhdimisht gatimin.

Pjekja 3D

Përgatrsini gatime të shijshme pa i lënë të ftuarit tuaj të presin. Sistemi i avancuar i gatimit që sjell Beko ju lejon të gatuani tre gatime të ndryshme njëkohësisht dhe nuk lejon që aromat apo shijet të përzihen.

Funksioni Defrost

Furra ka një funksion të dedikuar për shkrirjen e ushqimeve të ngrira në mënyrë që të jenë gati për gatim në pak kohë.

Dera me xham të plotë

Dera e furrës si brënda dhe jashtë është e krijuar me xham të plotë duke e bërë pastrimin më të lehtë.

Efikasiteti i energjisë A

Produktet Beko që kanë klasën e energjisë A jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mbrojtjen e mjedisit natyror.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SO0207
Kategoria Sobe
Marka BEKO
Menyra e pjekjes Me ventilim
Numri i programeve te gatimit Jo
Kohemates JO
Paneli i kontrollit Me celesa
Ekran LCD PO
Vetepastrim Jo
Numri i plitkave me korent 4
Numri i plitkave me gaz JO
Materiali / Ngjyra Inoks / Gri
Centil per gazin JO
Valvule e sigurise per gazin JO
Klasa e energjise A
Permasat 60 x 85 x 60
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842065620
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni