Sale SOBE BEKO FSS66000W

SOBE BEKO FSS66000W

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 30.990 Lekë

Çmimi special 21.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOBE BEKO FSS66000W
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Vatra elektrike

Kjo sobë në pjesën e sipërme ka katër vatra elektrike me kontroll manual.

Kapacitet 71 litra

Furra e kësaj sobe ka kapacitet prej 71 litra me dy aksesor të brendshëm, një skarë dhe një tavë pjekëse. Dera e sobës është e përbërë nga një xham i plotë për pastrim të lehtë.

Efiçienca e energjisë A

Produktet Beko që kanë klasën e energjisë A jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mbrojten e mjedisit natyror.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SO0205
Kategoria Sobe
Marka BEKO
Menyra e pjekjes Standarte
Numri i programeve te gatimit Jo
Kohemates JO
Paneli i kontrollit Me celesa
Ekran LCD JO
Vetepastrim JO
Numri i plitkave me korent 4
Numri i plitkave me gaz JO
Materiali / Ngjyra E bardhe
Centil per gazin JO
Valvule e sigurise per gazin JO
Klasa e energjise A
Permasat 60 x 85 x 60
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842065583
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni