Sale SOBE ELECTROLUX EKC6150AOX

SOBE ELECTROLUX EKC6150AOX

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 65.990 Lekë

Çmimi special 46.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SOBE ELECTROLUX EKC6150AOX
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Inovacione që bëjnë të piqni pa frikë

Dera e sobës ka një sërë inovacionesh të zgjuara që ju lejojnë të gatuani pa u shqetësuar pasi së bashku sigurojnë që pjesa e jashtme e derës mos të nxehet.


Mirë se vini në botën e teknologjisë së gatimit profesional

Kuzhinierët profesionistë me dëshirë përdorin teknologjitë më të fundit dhe i duan funksionet e zgjuara që mundësojnë kontrollin e saktë të temperaturës, ngrohjen dhe ftohjen e shpejtë të zonave të gatimit. Falë dizajnit të mirëfilltë të sobës, do të vini re lehtë përparimin në të gjitha gatimet tuaja, pavarësisht nëse do të përdorni furrën ose vatrat.

Indikatorët e nxehtësisë

Kontrolloni indikatorët e nxehtësisë dhe do t’iu tregojnë ekzaktësisht se cila zona nxehtësie janë ende të nxehta.

Pastroni sipërfaqen me një të fshirë

Nuk mund të ishte më e lehtë për ta mbajtur pastër sipërfaqen e sobës. Ka një sipërfaqje absolutisht të sheshtë pa asnjë buton që ju ta pastroni me një të fshirë.

Dizajn me prekje gjeniale për ta bërë pastrimin më të lehtë

Kjo sobë ka dizajn me prekje gjeniale. Paneli i brendshëm mund të hiqet plotësisht. Në këtë mënyrë, arritja e një pastrimi më të thellë është jashtëzakonisht e lehtë.

Lehtë për t'u mbajtur pastër, falë materialit inovativ

Sirtari i kësaj sobë është i lehtë për t'u mbajtur pastër sepse është i përbërë nga material inovativ dhe njollat janë më të lehta për t'u hequr.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SO0240
Kategoria Sobe
Marka ELECTROLUX
Menyra e pjekjes Multifunksionale
Numri i programeve te gatimit 8
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Me celesa
Ekran LCD JO
Vetepastrim PO
Numri i plitkave me korent 4
Numri i plitkave me gaz JO
Materiali / Ngjyra Inoks / Gri
Centil per gazin JO
Valvule e sigurise per gazin JO
Klasa e energjise A
Permasat 60 x 85 x 60
Garanci Shtese Komfort 2 - 5.990 (GA0014)
Garancia normale 24
Ean Code 7332543265626
Gjeresia 60
Lartesia 85
Thellesia 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni