Sale ASPIRATOR BEKO CFB 6432XG

ASPIRATOR BEKO CFB 6432XG

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 7.490 Lekë

Çmimi special 5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO CFB 6432XG
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Niveli i zhurmës me të cilën punon aspiratori është 63 dB për gatim të qetë.


Fuqia e thithjes së ajrit

Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 230 m³/h, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit.

Filtra metalike

Filtrat kanë përbërje metalike dhe thithin në mënyrë efiçiente të gjithë avujt e yndyrshëm të gatimit. Për të ruajtur funksionalitetin e tyre për një kohë të gjatë ato mund të hiqen dhe të lahen lehtësisht në lavastovilje.

Ndriçim i plotë

Llampat prej halogjeni ndriçojnë të gjithë zonën tuaj të gatimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0357
Kategoria Aspiratore
Lloji I THJESHTE
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 240 m3/ore
Nr.i llambave 1
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 63/71 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842906534
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni