ASPIRATOR BEKO HCB61630BX

Garancia: 24 muaj
28.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO HCB61630BX
Marka Beko

Anëtarësohu

289 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Niveli i zhurmës së këtij aspiratori është më i qetë krahasuar më pajisje të tjera, madje më i ulët se një bisedë normale midis dy personave.

Absorbim intensiv

Duke ditur sesa ju pëlqen të gatuani, ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 635 m³/h, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat e pakëndshme.

Kontroll me prekje

Ky aspirator Beko është i pajisur më kontrolle të rehatshme me prekje. Thjesht prekni lehtësisht butonin që dëshironi.

Ndriçim i plotë

Dritat halogjene të instaluara në aspiratorin Beko do t’ju ndihmojnë të shikoni më mirë gatimet tuaja gjatë përgatitjes dhe gjithashtu kursejnë energji elektrike.

Filtra metalik

Kostot e mirëmbajtjes së aspiratorit janë reduktuar falë përdorimit të filtrave metalik të cilat thithin në mënyrë efektive avujt e yndyrshëm dhe mund të lahen lehtësisht në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0372
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 635 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 56/67 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842026560
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni