Sale ASPIRATOR BEKO HCB62741BZH

ASPIRATOR BEKO HCB62741BZH

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 29.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO HCB62741BZH
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Auto Refresh

Funksioni Auto Refresh aktivizohet çdo një orë dhe zgjat 10 minuta në nivelin minimal duke siguruar ajër të freskët në kuzhinë gjatë gjithë kohës. Aspiratori punon me zhurmë të ulët dhe kursen energji.


Absobim intensiv

Funksioni i absobimit intensiv aktivizon nivelin maksimal të aspiratorit dhe pas 10 minutash ai kthehet automatikisht në nivelin 3 të shpejtësisë. Shumë i dobishëm kur përgatisni gatime që prodhojnë shumë avuj të yndyrshëm.

Fikje automatike

Pasi të aktivizoni fikjen automatike ky aspirator Beko do të vazhdojë të funksionojë edhe për 15 minuta dhe pastaj do të fiket.

Kontroll me prekje

Ky aspirator Beko është i pajisur më kontrolle të rehatshme me prekje. Thjesht prekni lehtësisht butonin që dëshironi.

Ndriçim LED

Dritat LED të instaluara në aspiratorin Beko do t’ju ndihmojnë të shikoni më mirë gatimet tuaja gjatë përgatitjes dhe kursejnë energji elektrike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0371
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 730 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 49/71 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842143571
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni