ASPIRATOR BEKO HCG61620X

Garancia: 24 muaj
29.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO HCG61620X
Marka Beko

Anëtarësohu

299 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn tërheqës dhe filtrim perfekt

Materiali prej inoksi përshtat këtë aspirator në kuzhinën tuaj moderne. Dy dritat LED ndriçojnë plotësisht zonën tuaj të gatimit. Filtrat prej alumini thithin në mënyrë efiçiente të gjithë avujt e yndyrshëm të gatimit. Për të ruajtur funksionalitetin e tyre për një kohë të gjatë ato mund të hiqen dhe të lahen lehtësisht në lavastovilje.

Tre nivele shpejtësie

Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 600 m³/h, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit. Niveli i zhurmës arrin deri në 70 dBA


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0362
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 600 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 70 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842142482
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni