ASPIRATOR BEKO HCP61310I

Garancia: 24 muaj
12.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO HCP61310I
Marka Beko

Anëtarësohu

129 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Filtra karboni

Nëse hapësira e kuzhinës tuaj nuk ju lejon të instaloni një aspirator afër një muri të jashtëm dhe në këte mënyrë çdo aromë ngel në kuzhine, filtrat e karbonit të këtij aspiratori mund të heqin qafe yndyrën dhe aromën e gatimit, para se ta riciklojnë ajrin e freskët dhe të pastër në kuzhinën tuaj.

Filtra të sigurtë në lavastovilje

Larja e tij është gjithashtu një kursim për ju sepse heq mundësinë për ti larë me dorë, pasi filtrat mund të futen dhe të pastrohen lehtësisht në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0365
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 368 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 45 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842139741
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni