Sale ASPIRATOR BEKO HCP91310I

ASPIRATOR BEKO HCP91310I

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 12.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO HCP91310I
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aspirator efiçient me dizajn tërheqës

Aspiratori prej inoksi përshatet me mobilimin modern të kuzhinës tuaj. Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 368 m³/h, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit. Filtrat metalik hiqen dhe lahen me siguri në lavastovilje.

Ndriçim i plotë

Falë dy llampave prej halogjeni, aspiratori ndriçon të gjithë zonën tuaj të gatimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0366
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 90 CM
Fuqia thithese 368 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 45/61 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842141058
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni