Sale ASPIRATOR BOSCH DWK97HM20

ASPIRATOR BOSCH DWK97HM20

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 99.990 Lekë

Çmimi special 69.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWK97HM20
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një vëllim ideal i ajrit, pavarësisht madhësisë së kuzhinës suaj

Kuzhinë e vogël apo kuzhinë e madhe? Ne ju garantojmë një performancë optimale të aspiratorit, pavarësisht madhësisë së kuzhinës suaj. Për një atmosferë të këndshme, ajri i një kuzhine duhet të ndryshohet 6 deri 12 herë në orë, për të arritur këtë, volumi i ajrit dhe kapaciteti i aspiratorit duhet të përshtaten me vëllimin e dhomës.

TouchControl

Vendosni nivelin e saktë të fuqisë me një prekje të vetme në sajë të TouchControl dhe DirectSelect. Është e lehtë për të vepruar: thjesht zgjidhni nivelin e duhur të fuqisë ose ndizni dritat.

Power Boost

Në sajë të rritjes së fuqisë, aspiratori juaj mund të përballojë erëra të forta gatimi dhe rrit normën e nxjerrjes me prekjen e një butoni.

Filtër metalik për yndyrnat

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0360
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 90 CM
Fuqia thithese 680 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Opsionale
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 43/57 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002946764
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni