ASPIRATOR FUEGO CBCH 1965

Garancia: 12 muaj
23.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR FUEGO CBCH 1965
Marka Fuego

Detaje

Aspirator efiçient me dizajn tërheqës

Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 650 m3/orë, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit.

Performancë e qetë

Aspiratori punon me zhurmë të ulët që arrin deri në 53 dB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0322
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 650 m3/ore
Nr.i llambave No
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 53 dB
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000137207
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni