Sale ASPIRATOR FUEGO CBCH-X1700

ASPIRATOR FUEGO CBCH-X1700

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 9.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR FUEGO CBCH-X1700
Marka Fuego

Detaje

Aspirator efiçient me dizajn tërheqës

Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 650 m3/orë, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit.

Performancë e qetë

Aspiratori punon me zhurmë të ulët që arrin deri në 56 dB.

Llamba të integruara

Ndriçim perfekt. Aspiratori Fuego është i pajisur me dy llamba të integruara që ofrojnë ndriçim ideal kur gatuani. Ju do të keni gjithçka nën kontroll.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0330
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 650 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 56 dB
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000141716
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni