FRIGORIFER BEKO BCN130002

Garancia: 60 muaj
69.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER BEKO BCN130002
Marka Beko

Anëtarësohu

699 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Klasa e energjisë A++

Falë teknologjisë më të fundit, produktet me klasën e efikasitetit të energjisë A++ sigurojnë një konsum shumë të ulët të energjisë dhe produktet në këtë klasë jo vetëm që do të ndihmojnë në përmirësimin e buxhetit të familjes, por edhe në kujdesin për mjedisin natyror.

Alarmi i derës

Frigoriferët Beko janë të pajisur me alarmin e derës së hapur, i cili do ju paralajmërojë nëqoftëse harroni derën hapur ose gjysmë-hapur.

Ngrirës transparent

Pjesa e përparme e sirtarit të frigoriferit është bërë nga material transparent në mënyrë që ju të mund të shihni qartë se cilat produkte janë në mes të sirtarit pa qenë nevoja ta tërhiqni atë.

Dhoma Zero

Dhoma Zero ofron ruajtje më të gjatë të produkteve të freskëta në një temperaturë prej rreth 0°C.

Mbrojtje ndaj baktereve

Llastiku i frigoriferit ku bëhet mbyllja e derës zakonisht është i vështire për t'u mbajtur i pastër, gjë që e bën atë një ambient të shkëlqyer për rritjen e baktereve. Falë shtimit të substancave antibakteriale, llastiku jo vetëm që mbetet pa mikrobe, por gjithashtu formon një barrierë antibakteriale që mbron brendësinë e frigoriferit nga mikroorganizmat e padëshiruara.


Teknologjia Neofrost

Teknologjia NeoFrost eliminon formimin e akullit në ushqim dhe brenda pajisjes, që do të thotë se shkrirja nuk është më e nevojshme. Gjithashtu frigoriferi Beko ka dy aparate të pavarur evaporimi dhe dy ventilatorë.

Mentesha rezistente

Dera e frigoriferit është e pajisur me mentesha, të cilat karakterizohen nga rezistencë jashtëzakonisht e lartë ndaj ngarkesave të larta, ndryshimeve të temperaturës dhe lagështisë. Kjo zgjidhje garanton funksionim të qetë dhe besueshmëri.

Nriçimi LED

Ndriçimi LED konsumon më pak energji dhe jep dritë më të natyrshme në krahasim me ndriçimin e zakonshëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG1062
Marka BEKO
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I POSHTEM
Kapaciteti total 237
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 65 / 172
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali E BARDHE
Tipi i vendosjes Inkaso
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 55.6 x 177.7 x 54.5
Materiali i rafteve Xham
Nderrimi i hapjes se deres No
Paneli i kontrollit Elektronik
Opsione Ekstra JO
Klasi i energjise A++
Mbrojtja e ushqimeve Shtrese antibakteriale
Opsioni i pushimeve Alarm tek dera
Ndricimi i brendshem LED
Ftohje e shpejte JO
Zona e freskise PO
Kompresori I thjeshte
Niveli i zhurmes (dBa) 42
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842161520
Gjeresia 55.6
Lartesia 177.7
Thellesia 54.5

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni