Sale MIKORVALE BEKO MGB25333 X

MIKORVALE BEKO MGB25333 X

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 26.240 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MIKORVALE BEKO MGB25333 X
Marka Beko

Detaje

Programe automatike

Tetë programet automatike do të lehtësojnë përgatitjen e shpejtë të një vakti, pa pasur nevojë të vendosni parametrat e ngrohjes çdo herë. Ju mund të zgjidhni ndër të tjera të përgatisni perime, peshk, pica dhe makarona.

Funksioni i shkrirjes

Kjo mirkovalë Beko ka një funksion për shkrirjen i cili është shumë i dobishem për sa i përket gatimit. Ushqimet e ftohta i nxeh shpejtë dhe në mënyrë higjenike,vakti juaj i ngrirë do të ngrohet në mënyrë që ta keni gati për të përgatitur darkën për familjen.

Funksioni Grill

Më i shëndetshëm së çdo metodë tjetër gatimi, funksioni grill do të shtojë një shtresë krokante të artë ushqimeve tuaja.

Kontroll i lehtë

Kontrollimi i kohës së gatimit të çdo vakti është tashmë i thjeshtë falë opsioneve të thjeshta.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0371
Marka BEKO
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 25 litra
Madhesia e pjates (cm) No
Nivelet e fuqise 5 nivele
Fuqia e mikrovales (Watt) 900 Watt
Fuqia e griles (Watt) 1000
Koha maksimale e gatimit (min) 95 min
Ngjyra E zeze
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 38.8 x 59.5 x 39.2
Garancia normale 24
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni