Sale MIKROVALE AEG MSB2547D-M

MIKROVALE AEG MSB2547D-M

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 53.990 Lekë

Çmimi special 40.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE AEG MSB2547D-M
Marka Aeg

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontrolli gjatë gatimit

Kjo mikrovalë ka një panel kontrolli me prekje i cili ju lejon të ndryshoni funksionet dhe të vendosni kohën në sekonda.

Integrim perfekt. Instalim i shpejtë

Pavarësisht nga madhësia, forma dhe hapësira në kuzhinën tuaj, kjo mikrovalë mund të instalohet lehtë në shumicën e kuzhinave. Gjithashtu kjo mikrovalë përshtatet më lehtë me mobiljet e kuzhinës tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0364
Marka AEG
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Elektronik me prekje
Kapaciteti (L) 23
Madhesia e pjates (cm) 31.5
Nivelet e fuqise 8
Fuqia e mikrovales (Watt) 900
Fuqia e griles (Watt) 1000
Koha maksimale e gatimit (min) No
Ngjyra E zeze / Gri
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 56 x 38 x 50
Garancia normale 24
Ean Code 7332543511235

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni