MIKROVALE BEKO MGB 25333 BG

Garancia: 24 muaj
34.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE BEKO MGB 25333 BG
Marka Beko

Anëtarësohu

349 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksioni Grill

Më i shëndetshëm së çdo metodë tjetër gatimi, funksioni grill brenda mikrovalës tuaj do të shtojë një shtresë krokante të artë ushqimeve tuaja. Për rezultate më të shpejta, funksioni i kombinuar përgatit ushqimin tuaj duke e pjekur dhe ngrohur njëkohësisht.

Funksione auto-cook

Për t’ju kursyer kohë në kuzhinë menuja auto-cook ju ofron 8 funksione të paracaktuara të cilat vendosin automatikisht kohën e gatimit.

Auto Defrost

Shkrini ushqimet e ngrira me ndihmën e funksionit auto defrost. Mikrovala mund të dallojë peshën e ushqimit tuaj të ngrirë për të përcaktuar automatikisht kohën e shkrirjes. Kështu në një proces të vetëm ushqimet dalin gati për gatim.

Kapaciteti 25L

Nëse jeni duke gatuar porcione të mëdha, kjo mikrovalë me kapacitet 25 litra ju mundëson hapësirë të mjaftueshme gatimi.

Ekran kontrolli me prekje

Ekrani LED me prekje shton më shumë stil në kuzhinën tuaj dhe është i lehtë për t’u përdorur.

Hapja e derës me një prekje

Aksesoni më shpejt ushqimin tuaj pasi dera hapet në një prekje të vetme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0325
Marka BEKO
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 25
Madhesia e pjates (cm) 31.5
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 900
Fuqia e griles (Watt) 1000
Koha maksimale e gatimit (min) JO
Ngjyra E zeze
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 59.5 x 38.8 x 39.2
Garancia normale 24
Ean Code 8690842018749

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni