Sale MIKROVALE BOSCH BFL554MB0

MIKROVALE BOSCH BFL554MB0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 58.990 Lekë

Çmimi special 44.240 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE BOSCH BFL554MB0
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

AutoPilot 7

Çdo pjatë e gatuar në mënyrë të përkryer në sajë të 7 programeve automatike.

Kontrolli automatik i peshës

Thjesht zgjidhni programin dhe peshën e ushqimit të vendosur dhe niveli i energjisë përzgjidhet automatikisht.


Paneli i kontrollit

Kontrolli i mikrovalës realizohet përmes disa butonave. Cilësimet e zgjedhura shfaqen në ekranin dixhital LED.

Përdorim praktik

Përdorimi i mikrovalës është i rehatshëm pasi dera hapet duke shtypur një buton të vetëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0365
Marka BOSCH
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Elektronik + Mekanik
Kapaciteti (L) 25
Madhesia e pjates (cm) No
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 900
Fuqia e griles (Watt) JO
Koha maksimale e gatimit (min) No
Ngjyra E zeze
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 59.4 x 38.2 x 38.8
Garancia normale 24
Ean Code 4242005038985

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni