MIKROVALE BOSCH HMT84M654

Garancia: 24 muaj
53.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MIKROVALE BOSCH HMT84M654
Marka Bosch

Detaje

AutoPilot 7

Çdo pjatë e gatuar në mënyrë të përkryer në sajë të 7 programeve automatike.

Dizajn pa kornizë

Instalim i lehtë, integrim harmonik me mobiljet e kuzhines dhe e lehtë për t'u pastruar.


Gatim i përsosur

Mishi, peshku ose perimet: AutoPilot do t'i gatuajë pjatat plotësisht. Thjesht vendosni ushqimin në mikrovalë dhe zgjidhni programin përkatës automatik nga menuja në ekran. Vendosni peshën e peshkut ose mishit dhe shtypni "Start". Në këtë mënyrë, AutoPilot aktivizon dhe përcakton temperaturën, mënyrën dhe kohëzgjatjen e gatimit. Në fund të gatimit, mikrovala do të fiket automatikisht. Disa programe me AutoPilot kërkojnë përdorimin e enëve me kapak, kështu që mikrovala do të mbetet e pastër. Gatimi nuk ka qenë asnjëherë kaq i thjeshtë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0306
Marka BOSCH
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 25
Madhesia e pjates (cm) 31.5
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 900
Fuqia e griles (Watt) 1200
Koha maksimale e gatimit (min) No
Ngjyra Gri
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 59.4 x38.2 x 38.8
Garancia normale 24
Ean Code 4242002788715

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni