Sale MIKROVALE SAMSUNG FG87SST/BOL

MIKROVALE SAMSUNG FG87SST/BOL

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 38.900 Lekë

Çmimi special 29.170 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIKROVALE SAMSUNG FG87SST/BOL
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Bllokues për sigurinë e fëmijëve

Furrat e Samsung janë të pajisura me bllokues të veçantë sigurie për fëmijët për t'i mbajtur duart e tyre të vogla larg rreziqeve.


Material qeramik

Materiali prej qeramike është rezistent, ashtu siç duhet të jenë të gjitha pajisjet. Gjithashtu është e lehtë për t’u pastruar. Gjithçka që ju nevojitet është një leckë për të fshirë të gjitha llojet e spërkatjeve. Gjithashtu, muret e brendshme janë të veshura me material të avancuar që vepron si agjent antibakterial dhe aromatizues.

Kurseni energji

Kurseni deri në 40% energji në gjendjen e gatishmërisë me butonin Eco. Thjesht shtypeni dhe nuk do të kurseni vetëm para në faturën e energjisë, por do të kujdeseni edhe për mjedisin.

Funksioni Rapid Defrost shkrin sa hap e mbyll sytë

Shkrirja jo vetëm që ju harxhon kohën, por shumë shpesh përfundoni me një ushqim që është i shkrirë në disa vende dhe i ngrirë në disa të tjera. Por funksioni Rapid Defrost i Samsung ju lejon t'i shkrini ushqimet shpejtë dhe në mënyrë uniforme.

Menuja automatike mendon për ju

Nuk keni kohë të shfletoni librin e gatimit? Nuk arrini të gjeni një recetë të caktuar? E keni me shumë nxitim dhe nuk keni kohë të jeni krijues? Atëherë, lëreni menunë automatike të mikrovalës së Samsung që të krijojë diçka të shijshme për ju. Në vend që të hamendësoni kohën dhe temperaturën e gatimit, thjesht zgjidhni një menu dhe shtypni butonin për të gatuar ushqimin. Surprizoni familjen dhe miqtë me gatimin e përkryer.

Sistemi Triple Distribution

Sistemi inovativ Triple Distribution nga Samsung bën të mundur që gjithçka, nga pica deri te qumështi i ngrohtë, të dalin të përgatitura në mënyrë të përkryer dhe të shijshme çdo herë, falë tre pikave të shpërndarjes së nxehtësisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0212
Marka SAMSUNG
Funksionimi Ngrohje / Grile
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 25
Madhesia e pjates (cm) 24.5
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 800
Fuqia e griles (Watt) 1100
Koha maksimale e gatimit (min) 24
Ngjyra Gri
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 33 x 21.1 x 32.4
Garancia normale 12
Ean Code 8806085169777

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni