Sale MIKROVALE SIEMENS BF634LGS1

MIKROVALE SIEMENS BF634LGS1

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 104.990 Lekë

Çmimi special 79.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MIKROVALE SIEMENS BF634LGS1
Marka Siemens

Detaje

Ekrani TFT me lexueshmëri të plotë

Lëreni furrën tuaj t’ju udhëzojë përmes menusë dhe gjeni lehtësisht parametrat e duhura për gatimet tuaja.

Ndriçimi LED

Nga ndriçimi standard në ndriçimin e brendshëm LED me shumë nivele, secili ofron dritë që tregon qartësisht gatimet tuaja.


Funksioni cookControl Plus

Thjesht zgjidhni ushqimin që do përgatisni dhe vendosni peshën. Funksioni cookControl Plus ofron menjëherë rekomandimet e duhura për përgatitjen e përsosur të gatimit. Me një shumëllojshmëri gatimesh, duke përfshirë edhe funksionin cookControl Plus, ju mund të arrini rezultatet më të mira.

Sistem i brendshëm me teknologji Inverter që kursen energji

Mikrovala gjeneron performancë të shkëlqyer pasi kursen 30% më shumë kohë dhe energji në modalitetin e shkrirjes. Në modalitetin e pjekjes kursen 10% kohë dhe 15% energji.

Material inoksi

Mikrovala është ndërtuar prej një shtrese inoksi, i cili është një material veçanërisht i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0335
Marka SIEMENS
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Elektronik
Kapaciteti (L) 21
Madhesia e pjates (cm) No
Nivelet e fuqise No
Fuqia e mikrovales (Watt) 900
Fuqia e griles (Watt) No
Koha maksimale e gatimit (min) No
Ngjyra E zeze
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) No
Garancia normale 24
Ean Code 7900000145462

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni