Sale MIKROVALE WHIRLPOOL AMW 435 IX

MIKROVALE WHIRLPOOL AMW 435 IX

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 31.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

MIKROVALE WHIRLPOOL AMW 435 IX
Marka Whirlpool

Detaje


Mikrovalë me furrë të integruar

JetDefrost është një tipar unik që shkrin ushqimin deri në 7 herë më shpejtë se funksionet e tjera të shkrirjes. Vetëm zgjidhni llojin e ushqimit dhe peshën e tij dhe funksioni JetDefrost do të kujdeset për pjesën tjetër.

Trajtimi kundër shenjave të gishtërinjve

Trajtim i veçantë sipërfaqësor ku nuk ngelin gjurmë gishtash.

Kohëmatësi

Funksioni shtesë për vendosjen e kohëmatësit me fikje automatike të funksioneve të caktuara.

Kyçje për fëmijët

Bllokon dhe parandalon ndezjen e pajisjes nga fëmijët.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MC0315
Marka WHIRLPOOL
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Mekanik
Kapaciteti (L) 22
Madhesia e pjates (cm) 25
Nivelet e fuqise 4
Fuqia e mikrovales (Watt) 750
Fuqia e griles (Watt) No
Koha maksimale e gatimit (min) 60
Ngjyra Gri
Vendosja Inkaso
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 59.5 x 38.2 x 32
Garancia normale 24
Ean Code 8003437394744

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni