Sale SUPRINE BEKO HDCC 32200 X

SUPRINE BEKO HDCC 32200 X

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 14.390 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HDCC 32200 X
Marka Beko

Detaje

Instalim i lehtë

Suprina është shumë e lehtë për t'u instaluar pasi mjafton ta lidhni me një prizë të zakonshme dhe të përfitoni nga funksionalitetet e pajisjes.

Gjerësia 30 cm

Suprina ka gjerësi prej 30 cm që të përshtatet shumë mirë në kuzhinat tuaja të vogla.


Kontrolli mekanik

Suprina ka dy zona gatimi të cilat kontrollohen nga dy çelësa që përdoren mekanikisht. Një dritë e dedikuar do ju tregojë nëse vatrat janë të ndezura apo jo.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0206
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 2
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 6
Paneli i kontrollit Me celesa
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842347573

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni