Sale SUPRINE BEKO HDCE32201X

SUPRINE BEKO HDCE32201X

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 9.990 Lekë

Çmimi special 8.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HDCE32201X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontroll manual

Dy zonat e gatimit me energji elektrike kontrollohen mekanikisht nga dy çelësat e integruar të cilët janë shumë të lehtë në përdorim, për të marrë rezultatet më të mira gjatë gatimit.

Mirëmbajtje e lehtë

Suprina është dizenjuar nga një material çeliku i cili përshtatet në kuzhina moderne dhe tradicionale. Pastrimi është i lehtë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0211
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali GRI
Nr.i zonave te gatimit 2
Valvula sigurie per gazin No
Nivelet e nxehtesise se plitkave 6
Paneli i kontrollit Me celesa
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842347610

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni