Sale SUPRINE BEKO HIC 64401 1 X

SUPRINE BEKO HIC 64401 1 X

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 29.990 Lekë

Çmimi special 26.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HIC 64401 1 X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn perfekt

Nëse jeni duke kërkuar një pajisje që do t’ju ndihmojë në kuzhinë, kjo suprinë Beko është perfekte. Xhami qeramik në ngjyrë të zezë, përshtatet me të gjithë mobilimin e kuzhinës tuaj moderne.

Kontrolli me prekje

Si një pajisje moderne suprina ka një panel kontrolli me prekje të cilin e aksesoni lehtësisht dhe një ekran i cili shfaq praktikisht informacione.

Mbrojtje kundër rrjedhjes së lëngjeve

Për më shumë siguri nëse gjatë gatimit do të pikojë ujë apo lëngje të tjera mbi panelin e kontrollit, vatrat do të fiken automatikisht për t'i pastruar sa më lehtë.

Treguesi i nxehtësisë

Ky sinjal ju tregon nëse vatrat e gatimit janë edhe të nxehta. Indikatori do të fiket në momentin që temperatura zbret poshte 60 ° C dhe janë të sigurta për t’u prekur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0183
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin No
Nivelet e nxehtesise se plitkave 17
Paneli i kontrollit Me prekje
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842305153

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni