Sale SUPRINE BEKO HIC 64401

SUPRINE BEKO HIC 64401

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 27.990 Lekë

Çmimi special 25.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HIC 64401
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fikje automatike

Ky funksion aktivizohet në rast së vatrat janë përdorur për një kohë të gjatë pa vendosur kohëmatës. Në nivelin minimal fiket pas 6 orësh, në nivelin maksimal fiket pas 30 minutash, ndërsa nëse keni aktivizuar nivelin booster fiket pas 10 minutash.


Dizajn perfekt

Nëse jeni duke kërkuar një pajisje që do t’ju ndihmojë në kuzhinë, kjo suprinë Beko është perfekte. Xhami qeramik në ngjyrë të zezë, përshtatet me të gjithë mobilimin e kuzhinës tuaj moderne.

Kontrolli me prekje

Si një pajisje moderne suprina ka një panel kontrolli me prekje të cilin e aksesoni lehtësisht dhe një ekran i cili shfaq praktikisht informacione.

Funksioni Booster

Funksioni Booster lejon gatimin në një sipërfaqe maksimalisht të nxehtë duke shkurtuar kohën e gatimit. Pas ndezjes zona e gatimit nxehet në temperaturën maksimale dhe më pas kthehet në temperaturën e paravendosur të gatimit.

Treguesi i nxehtësisë

Ky sinjal ju tregon nëse vatrat e gatimit janë ende të nxehta. Indikatori do të fiket në momentin që temperatura zbret poshte 60 ° C dhe vatrat janë të sigurta për t’u prekur.

Mbrojtje kundër rrjedhjes së lëngjeve

Për më shumë siguri nëse gjatë gatimit do të pikojë ujë apo lëngje të tjera mbi panelin e kontrollit, vatrat do të fiken automatikisht.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0167
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin No
Nivelet e nxehtesise se plitkave 9
Paneli i kontrollit Me prekje
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842305313

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni