Sale SUPRINE BEKO HIC 64402 X

SUPRINE BEKO HIC 64402 X

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 31.990 Lekë

Çmimi special 22.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HIC 64402 X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Child Lock

Falë këtij funksioni është e mundur të bllokoni komandat në raste kur fëmijët luajnë me to. Gjithashtu parandalon aksidentet e mundshme gjatë perdorimit të suprinës.


Kontrolli me prekje

Si një pajisje moderne suprina ka një panel kontrolli me prekje të cilin e aksesoni lehtësisht dhe një ekran i cili shfaq praktikisht informacione.

Treguesi i nxehtësisë

Ky sinjal ju tregon nëse vatrat e gatimit janë ende të nxehta. Indikatori do të fiket në momentin që temperatura zbret poshte 60° C dhe vatrat janë të sigurta për t’u prekur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0190
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 17
Paneli i kontrollit Me prekje
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842304736

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni