Sale SUPRINE BEKO HIC64102

SUPRINE BEKO HIC64102

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 24.990 Lekë

Çmimi special 22.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HIC64102
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Teknologjia Vitroceramic Heating

E lehtë për t'u pastruar, e sigurt dhe e zgjuar , teknologjia e nxehtësisë vitroceramic, është mjaft efiçente për tu pasur patjetër në kuzhinën tuaj. Enët kanë kontakt të drejtpërdrejtë me sipërfaqen, e cila bën të mundur që nxehtësia apo energjia të mos të shkojë dëm.

Instalim i lehtë

Për një instalim të shpejtë dhe të lehtë, kapëset e montuara në anët e suprinës do ta sigurojnë atë në çdo vënd, pa nevojën e vidave ose mënyrave të tjera të fiksimit.

Indikatorët e nxehtësisë

Për një siguri më të lartë, inidikatori i nxehtësisë do shfaqë një shkronjë ‘H’ e cila tregon që nuk është ftohur mjaftueshëm.

Sipërfaqja e lëmuar

E lehtë për t'u pastruar, sepse sipërfaqja e lëmuar e saj është dizenjuar nga një xham rezistent me kualitet të lartë i cili ju lejon të lëvizni enët nga njëra anë tek tjetra pa veshtirësi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0408
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 6
Paneli i kontrollit Me celesa
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 7900000169369

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni