Sale SUPRINE BEKO HIZM 64120 SX

SUPRINE BEKO HIZM 64120 SX

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 12.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SUPRINE BEKO HIZM 64120 SX
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Siguria ndaj gazit

Nëse ndodh që zjarri i ndezur të fiket për ndonjë arsye, sistemi i sigurisë që BEKO ofron, tani bën të mundur mbylljen automatikisht të rrjedhjes së gazit duke ju dhënë siguri. Pra nëse nuk ka rrjedhje, ska arsye për t’u bërë merak.

Shpërndarja e nxehtësisë

Tre vatrat e gazit shpërndajnë nxehtësinë në mënyrë të barabartë në të gjithë tiganin. Perfekte për të skuqur!

Pastrim i lehtë

Yndyra apo përbërësit e tjerë nuk ngjisin sepse sipërfaqja rreth vatrave nuk nxehet dhe pastrohet shumë lehtë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SU0178
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi GAZ + KORENT
Ngjyra/Materiali GRI
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin PO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 6
Paneli i kontrollit Me celesa
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842319082

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni